این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

کافی شاپ های هندی در بورس

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)

کافی شاپ های هندی در بورس
شرکت Café Coffee Dayدر حال مشورت با یکی از شرکت های تأمین سرمایه و خدمات مالی هند برای تکمیل مراحل عرضه اولیه است.

بزرگترین کافی شاپ زنجیره ای در بمبئی تصمیم به عرضه اولیه سهام خود در بورس هند دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار انرژی ایران پابا: شرکت KKR &Co که به عنوان شرکت مادر Café Coffee Day محسوب می شود ارزشی برابر با 1 میلیارد دلار دارد .
این در حالی است که، اگر عرضه اولیه این شرکت با موفقیت به پایان برسد در واقع رقیبی جدید برای گروه استارباکس خواهد بود.
بر این اساس، استارباکس به تازگی و در سال 2012 میلادی نخستین شعبه خود را در هند با همکاری گروه مالی تاتا افتتاح کرد.

گروه کافی شاپ های زنجیره ای Coffee Day دارای 1650 شعبه در هندوستان است و یکی از پر رونق ترین کافه های هند محسوب می شود که محل گردهمایی دانشجویان و قشر مرفه به بالا هستند و این نکته ای است که صاحبان کافی شاپ ها به آن توجه دارند و بر همین معیار محل های احداث این مکان ها را شناسایی می کنند.
بر این اساس، گروه KKR توسط دو تن از ثروتمندان هند به نام هنری کراویس و جرج رابرتز اداره می شود که در کافی دی به همراه بانک استاندارد چارتر و شرکت آمریکایی New Silk Route Partners سرمایه گذاری کرده اند.
کافی شاپ در هند محلی است برای دیدار دوستان، گپ زدن و گذران نوشیدن چای و قهوه وقت که البته همه در سرو صدا و شلوغی امکان پذیر می شود، از معروف ترین کافی شاپ های زنجیره یی هندوستان می توان از کافی باریستا، کافی دی و کوستا کافی نام برد.
شاید بتوان گفت که استقبال نسل جوان از کافی شاپ ها و همچنین توریست هایی که به هند می آیند و با این شعبه ها آشنایی دارند عواملی هستند که نقش کافی شاپ ها را در هند پررنگ تر کرده است.
منبع :

http://paba.ir/contents/view/2694.aspx

لینک های مفید:

فندک زیپو

پیپ

توتون

قهوه جوش

خواندن 7080 دفعه