این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

توتون های پیپ بربیا

این مورد را ارزیابی کنید
(33 رای‌ها)

 بربیا، معتبرترین برند تولید پیپ در جهان است که با تیراژی در حدود فقط 36000 عدد در سال مخاطبین و طرفداران زیادی دارد. شاید یکی از دلایل پر طرفدار بودن این برند تولید تمام شیپ های استاندارد پیپ است. کالاباش، ولکانو، اومپال، کانادین، دوو فیلتر، کاوالیر، پوکر، اگ، دوک، فری هند و … را در کارنامه خود دارد.


توتون پیپ بربیا، محصولی بی نظیر و با کیفیت است که با انتخاب بسیار دقیق از بین صدها لف توباکو صورت یافته است. کافه آرتین نماینده رسمی و انحصاری بربیا در ایران افتخار دارد تا برخی ادیشن های این برند را در ایران عرضه دارد.
درباره پیپ بربیا بیشتر بدانید...

شماره 21 رومانزا

شماره 21 رومانزا (ROMANZA)
  به معنای داستان عاشقانه
این محصول ترکیبی از بهترین انواع برگ های ویرجینیا به حساب می آید. این توتون که مورد علاقه طرفداران ویرجینیاست شیرینی خاصی دارد و اسانس طبیعی پرتقال تازه دارد. این محصول کمی زودسوز است و بوی محیطی متوسطی دارد و برای آتشگاه های متوسط می تواند گزینه مناسبی باشد که به صورت لوزکات بریده شده است.

QUARTETTO
شماره 22 کورارتتو (QUARTETTO)
  به معنای بازی گلف چهارنفره
منتخبی بی نظیر از ترکیب برگ های ویرجینیا و بلک کوندیش است. این محصول برای دوستانی که عاشق روم نت هستند پشنهاد جالبی می تواند باشد، با ترکیب طبیعی از ادویه و سبزیجات عطر منحصربفردی دارد.

sinfonia
شماره 23 سینفونیا (SINFONIA)
  به معنای سمفونی
ترکیب دقیق و خوش طعم از برگ های روشن ویرجینیا و بلک کوندیش با عطر طبیعی پرتقال و زردآلو میباشد. این توتون برای اسموکرهای علاقمند به توتون های آروماتیک گزینه خوبی است.

شماره 24 الگرو (ALLEGRO)
  به معنای شادی
توتون اروماتیک با عطر طبیعی انبه و وانیل. ترکیب اصلی آن برلی است که آن را بین محصولات مشابه بسیار خاص و کم نظیر کرده است.

rondo
شماره 27 روندو (RONDO)
توتون انگلیسی روندو برای علاقمندان به ترکیب های انگلیسی حتما آشناست. ترکیب جالبی از ویرجینیا، لاتاکیا سوری و پریک است. پریک آنقدر کم در ترکیبات پیدا می شود که اسموک این گونه انگلیسی را به طرفدارنش توصیه می کنیم.

serenata
شماره 28 سرناتا (SERENATA)
  شب عاشقانه
ترکیب انگلیسی دیگری برای علاقمندان این گونه است. با کیفیت بسیار عالی و فوق العاده و ترکیبی از برگ های گلدن ویرجینیا و برلی است.

opera

 

شماره 32 اپرا (OPERA)
  ترکیب توتون ویرجینیا و بلک کوندیش و برلی است، عطرآگین شده با اسانس طبیعی وانیل. گزینه ای جالب برای اسموکرها علاقمند به آروماتیک BREBBIA

راهنمای انتخاب توتون بربیا
نام نوع توتون ترکیبات روم نت سنگینی
شماره 21 (رومانزا) ویرجینیا پرتقال 3 2
شماره 22 (کوارتتو) ویرجینیا / بلک کوندیش ادویه / سبزیجات 4 2
شماره 23 (سیمفونیا) گلدن ویرجینیا / بلک کوندیش پرتقال / زردآلو 4 3
شماره 24 (الگرو) ویرجینیا / برلی انبه / وانیل 3 2
شماره 27 (روندو) ویرجینیا / لاتاکیا / پریک اینگلیش
شماره 28 (سرناتا) گلدن ویرجینیا / لاتاکیا / برلی اینگلیش
شماره 32 (اپرا) گلدن ویرجینیا / بلک کوندیش / برلی وانیل

توتون بربیا

خواندن 3290 دفعه