این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

معرفی توتون Mac Baren Black Ambrosia

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

 

 

نام این محصول برگرفته از فرهنگ یونان باستان است به معنی شهد و مائده بهشتی ! چیزی که به زندگی طعم و معنی می بخشد ! غذای خدایان در فرهنگ اساطیری یونان باستان . ماده ای که باعث زنده حس چشایی شما خواهد شد .

هنگامی در سال ۱۹۸۳ اساتید تهیه توتون در کمپانی مک بارن ، ترکیب نهایی کاوندیش جدید خویش را ارائه کردند ، تنها نامی که به ذهنشان رسید که بتواند این ترکیب را وصف کند Ambrosia یا همان مائده بهشتی بود .

برای رسیدن به این ترکیب سالها تجربه و امتحان و آزمایش نیاز بود تا بالاخره به نتیجه رسیدند .

کاوندیش تهیه شده از ویرجینیاهای دست چین شده و انتخابی از مناطق مدیترانه و خاورمیانه که هر کدام به تنهایی خواص و ویژگیهای منحصر بفرد خود را دارند و زمانی که توسط اساتید تهیه توتون ، درهم آمیخته شدند ، ترکیبی جادویی با طعم و مزه ای خاص را به دنیای توتون ، معرفی کردند .

شیرینی ملیح با امضای انحصاری مک بارن !

این کاوندیش چیزی کاملا نو و جدید و غیر معمول بود که از سال اول تهیه و معرفی آن تا کنون در بسیاری از محصولات کمپانی مک بارن مورد استفاده قرار گرفته است .

تا اندازه ای خاص که با نام اختصاصی :

Modern Mac Baren Cavendish

در دنیای توتون شناخته می شود .

همان گونه که از نام این محصول مشخص است ، حاوی مقدار زیادی کاوندیش مدرن مک بارن به همراه اندکی ویرجینیای روشن با برش لوز کات است .

این محصول ترکیبی خالص از ویرجینیا است ، امری که در دنیای توتون کمتر دیده می شود ! زیرا که در ترکیبات ویرجینیا معمولا اندکی برلی نیز استفاده می شود که در مورد این محصول اثری از حضور برلی دیده نمی شود ! با این وجود همچنان طعم و مزه ای دلچسب را به دوستداران خود ، ارائه می کند .

به عنوان آخرین راز کار ، اساتید تهیه توتون در کمپانی مک بارن ، در مرحله آخر از روغن های میوه ها در جهت معطر کردن این محصول استفاده کرده اند که البته جزئیات این افزودنی نامشخص است ! پس برای درک و فهم آن باید شخصا این توتون را استفاده کنید و به کشف و شهود بپردازید ! چالشی دلچسب و لذت بخش .

شاید بتوان در وصف این توتون اینچنین گفت :

این توتون غذای روح و دوستداران توتون است .

این محصول به صورت ریبون برش خورده است .

هوادهی و اسموک آرام فراموش نشود .

 

خواندن 237 دفعه