این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

خرید پیپ اسپانو

این مورد را ارزیابی کنید
(34 رای‌ها)

توماس اسپانو { Tommaso Spanu } در سال 1963  برای رسیدن به آرزوی خود که تبدیل شدن به یک پیپ ساز حرفه ای بود، زادگاه خود منطقه Sardinia را ترک کرد و به شمال ایتالیا که مهد پیپ و پیپ سازی بود سفر کرد.
عموی وی مقدمات کار را برای او فراهم آورد.
اسپنو به مدت 16 سال به تحصیل و ساخت پیپ در شمال ایتالیا در کنار افراد مشهوری مانند Ascorti و Radice پرداخت و سرانجام در سال 1979 زمان آن فرارسید تا آنجا را ترک کند و بطور مستقل شروع به فعالیت کند.
کارهای آن ها به معنای واقعی دست ساز هستند حتی ابزارهای کارگاهی آن ها نیز دست ساز است و خبری از دستگاه های تراشکاری و خراطی و دریل های برقی در کارگاه آن ها نیست.
در کنار ساخت پیپ های برایری ، اسپنو علاقه خاصی به استفاده از چوب های دیگر مانند راش، بلوط، زیتون، سرو کوهی، لیمو و ... برای ساخت پیپ داشت.

پيپ به عنوان يك وسيله تدخين و آداب متفاوت پيپ كش ها و بعضا بدور از آموزش توسط استفاده كنندگان آسيب هايی مي بيند كه اين آسيب ها عمدتا از داغ كشيدن و تدخين با دمای بالا و استفاده از توتون های معطر است كه همه و همه به پيپ ها آسيب های جدي وارد می كند
لذا پيپ خريداری شده مشمول گارانتی نيست چرا كه نياز به آموزش و مراقبت و توجه خاصی دارد كه شما را به مطالعه مطالب همين وب سايت و ويديو های ماسترو رحيمی و ديگر عزيزان تيم مديريت انجمن پيپ در كانال تلگرام و آپارات دعوت می نمائيم.

جهت خرید پیپ اسپانو روی بنر زیر کلیک کنید

خواندن 11051 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 اطلاعيه مهم شماره هشت انجمن پيپ ايران

فراخوان به همه توليدكنندگان مرتبط با پيپ و توتون

دوستان و همراهان گرامی پاسارگادتاباک
با توجه به شعار سال ١٣٩٩ و اهميت جهش توليد
فراخوان می دهيم به همه توليدكنندگان مرتبط با پيپ و توتون اگر توانمندی دارند به ما اعلام نمايند تا ضمن حمايت از توليدات داخلی آنها فقط با متريال اصولی و اصلی به صورت انحصاری در خدمت اين عزيزان باشيم و بيش از پيش از محصولات ايرانی حمايت نمائيم.

فقط توسط تلگرام 09352200077 پیام دهید.

بديهی است فقط تا ٣١ فروردين جهت هماهنگی و ارسال تصاوير و ارسال فيزيكی محصولات فرصت داريد.