این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند
ساعت کار ۱۱ صبح تا ۸ شب | تعطیلات فقط با هماهنگی ۰۹۳۵۲۲۰۰۰۷۷

تیم مدیریت انجمن پاسارگادتاباک

این مورد را ارزیابی کنید
(52 رای‌ها)

انجمن پیپ ایران محیطی دوستانه و صمیمی و البته مجازی است که فعالیت های فرهنگی و اجتماعی مختلف و پویش های مردمی متفاوتی را دنبال می کند.
قطعا هر نوع تدخینی ضرر خود را دارد و ما هیچ کس رو به مصرف دخانیات ترغیب و تشویق و تبلیغ نمی کنیم و فقط با آموزش های صحیح روش های تدخین سالم تر و تدخینی که دود را داخل ریه ندهد که پیپ و سیگاربرگ می باشد.

به فقط افرادی که خودشان تمایل دارند آموزش مجازی می دهیم و آموزش ها در سایت ها رایگان درج شده و قابل استفاده عموم با رعایت شرایط سنی که بالای سایت ها درج شده است می باشد.
برای مثال استفاده از توتون های ساده و طبیعی و عدم استفاده از قلیان و سیگارت و عدم استفاده از هرگونه مواد مخدر هشدار های ما بوده و هست .

اعضای تیم مدیریت انجمن پیپ ایران فقط افرادی که در لیست فوق درج گردیده می باشند و هرگونه ادعا مبنی بر ساخت پیپ توسط افراد دیگر تا مورخ ۹ مهرماه ۱۳۹۴ ( اول اکتبر ۲۰۱۵ زمان طراحی و ساخت اولین پیپ فنی و تخصصی و اصولی با متریال اصولی ساخت پیپ که برایر می باشد در ایران ) و سو استفاده از نام انجمن پیپ ایران پیگرد قانونی به همراه دارد :

خواندن 29320 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 11 آبان 1400 10:58

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید