این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

دروغی به نام کیکم !

این مورد را ارزیابی کنید
(18 رای‌ها)

اگر عزیزانتان رو دوست دارید براشون پیپ های فیک ، تقلبی ، کیکم ، جوش ، عناب و متفرقه نخرید و با جان دیگران و سلامتی خودتان بازی نکنید.

به تازگی با توجه به بالا رفتن قیمت ارز و نوسانات بازار و‌ نابسامانی های ورود کالا سازندگان پیپ ایرانی که البته هنوز در سطح اینستاگرام مطرح هستن !
از این آب گل آلود ماهی می گیرند و با متریال های نا متعارف چوب گردو ,چوب جوش ,چوب عناب و کیکم و جوش کیکم و انواع و اقسام هشتگ های مختلف سعی دارند دست سازه های غیر استاندارد خود را با قیمت های پایین تر از قیمت پیپ های اصلی و با کیفیت بفروشند و گویا موفق هم بودند.
اما فقط به ازای هر مشتری فقط یک بار , یعنی جوری پیشرفت داشتند که بعد از فروش پیپ به مشتری ,  پیپ رو مشتری استفاده کرده و یا با مشکل گرفتگی حفره ها مواجه شده یا پیپ آسیب دیده و بد بو شده و لجن گرفته و طعم رو در نیاورده و خلاصه کار به تعمیر رسیده !
حال کی پیپ رو در ایران تعمیر می کنه ؟ بریم پاسارگادتاباک !
اینجاست که طرف آگاه میشه اینی که بهش دادن پیپ نیست ! و خلاصه ضرر!
حالا با یه گردش در فضای مجازی که اینستاگرام های مختلف سازنده پیپ را میبینیم با انواع و اقسام کارشناسان مواجه میشیم آخرین مورد هم معجزه قرن کیکم فرآوری شده !
آخه عزیز برادر اینا رو از کجاتون در میارید کیکم لرستان ,کیکم فرآوری شده !
یک برایر مدت هاست در تمام عکس هاش ثابت استفاده شده و ادعا داره پیپ هاش برایر اصلی است و اما پیپ کش آماتور که دنبال ارزونی جنس است تفاوت برایر و کیکم خرم آباد رو از کجا می تونه تشخیص بده !
یه زمانی مشکل پیپ کش ها پیپ های تقلبی بود و البته الانم هست !
کپی کپی است - تقلبی تقلبی است  - های کپی و غیر های کپی ندارد  -دزدی دزدی است ! - دروغ دروغه !
در کشور های خارجی فروش کالای کپی و تقلبی و بی کیفیت جرم است !
بهرحال آقای پیپ ساز شما که پیپ می سازی از کجا لایسنس داری ؟
از کجا تاییدیه داری ؟
ایزوت کو ؟
کنترل کیفیت ؟
استاندارد ؟

توجه به این نکته هم داشته باشید که هر بلاک برایری از ۱۰ تا ۵۰ دلار بسته به نوع و سایز و کیفیت آن قیمت دارد و خب به این قیمت باید هزینه حمل و نقل که مبلغی بیشتر از قیمت خود بلاک برایری می باشد را نیز اضافه کرد و هزینه های جانبی و وقت و زمان را نیز اضافه کنید و این موضوع را نیز در نظر بگیرید.که در مجموعه ای مانند پاسارگاد تاباک که کلی لایسنس و لوح تقدیر و ایزو و استاندارد و رضایت مشتریان را یدک می کشد و سالها تجربه در ساخت پیپ دارد کنترل کیفیت حرف اول را میزند.و الزامات Iso 9001:2015  اجرا می شود.
و همچنین اولین طراح و سازنده پیپ ایرانی را ثبت کرده است حجم کار و تعداد پیپ ها بالاست و ساخت پیپ با رعایت استاندارد های جهانی صورت میگیرد .

و اگر در این میان کسانی پیدا شوند و ادعای ساخت پیپ با برایر و رعایت اصول و استاندارد های جهانی را داشته باشند و قیمت تمام شده آنها حتی به قیمت بلاک برایری خام نیز نمی رسد ، خب قضاوت با شما !!!

همانند این است که در این آشفته بازار قیمت ها کسی ادعا کند ماشینی صفر کیلومتر را به قیمتی زیر ۱۰ میلیون تومان می فروشد ، با این ادعا که تمام استاندرادها و کیفیت های جهانی را در ساخت آن رعایت کرده !

کلام آخر اینکه متریال اول در سطح جهان برای ساخت پیپ ، برایر است و ساخت پیپ حداقل چندین سال کارآموزی و تحصیل و کسب علم نیاز دارد و بعد از آن تازه بعنوان سازنده ای آماتور شناخته خواهید شد که با گذشت زمان و تایید جهانی جایگاه خود را پیدا خواهید کرد !

پس ساختن پیپ را با کاردستی چوبی اشتباه نگیرید ، ظاهر پیپ فقط قطعه ای از پازل چندین تکه ای دنیای پیپ است .

گول ظاهر را نخورید !

به چی اعتقاد داری , به همون لطف کن جیب مردم رو نزن !

امیدوارم مشتریان محترم هوشیار باشند

تیم طراح و سازنده پاسارگادتاباک با مدیریت ماسترو رحیمی مبتکر و کار آفرین برتر سال ۱۳۹۷و اساتید بزرگی چون استاد کامران اعتقاد به ساخت پیپ با برایر اصیل ایتالیایی دارد هرچند که گران تمام شود.

ماسترو رحيمي تا نوروز ١٣٩٨ بعد از گذشت ٤ سال از شروع به طراحی و ساخت اولین پیپ در ایران ٦٠٠ مدل پیپ تماما دست ساز با برایر و متریال ایتالیایی را با هنر ایرانی و همكاری تيم مديريت انجمن پيپ به نمايش گذاشته است.

 

خواندن 3837 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید