این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند
ساعت کار ۱۱ صبح تا ۸ شب | تعطیلات فقط با هماهنگی ۰۹۳۵۲۲۰۰۰۷۷

تاریخچه کمپانی Stefano

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

همه چیز در سال 1912 توسط استفانو سانتابروجیو بنیان گذار این کمپانی شروع شد .

وی در سال 1865 در شهر Meda در ناحیه Brianza  متولد شد . در حالی که هنوز خیلی جوان بود به شهر Gallerate سفر کرد . جایی که اولین شغل خود را در کارگاه پیپ سازی fratelli lana  به دست آورد .

 

خرید پیپ استفانو از فروشگاه پاسارگادتاباک را تجربه کنید.

در سال 1899 به کار خود در این کارخانه پایان داد و به همراه همسر خود به شهر Gavirate سفر کرد و در آنجا به عنوان مدیر یکی از بخش های کمپانی پیپ سازی Fabbrica pipe Rossi مشغول به کار شد .

 

با سعی و تلاش فراوان و با پشت کار و توانایی و قابلیت های فردی که داشت موفق شد در سال 1910 یک آسیاب آبی نزدیک مزرعه ای در ناحیه  Borghetto خریداری کند .

با تمام سختی ها و مشکلات پیشرو شروع به ساختن اولین پیپ های خود کرد ، با استفاده از آسیاب آبی خریداری شده به عنوان تنها منبع انرژی کارگاه خود .

در سال 1926 موتور های الکتریکی به بازار آمدند و به وی اجازه گسترش کار خود را دادند ، تعداد کارگرهای خود را اضافه کرد تا بتواند جواب گوی تقاضای روبه گسترش برایپیپ ، باشد .

این تجارت در بین سال های 1930 تا 1940 به اوج شکوفایی و تقاضای بازار رسید ، 130 کارگر مشغول به کار بودند و در هر ماه نزدیک به 100000  پیپ ساخته می شد و به سراسر جهان صادر می گردید .

در سال 1951 بعد از مرگ بنیان گذار این کمپانی پسران وی  Renzo و Armando مسیولیت این کمپانی را تا سال 1981 به عهده داشتند تا این که نسل سوم این خانواده که هم نام بنیان گذار این کمپانی است یعنی استفانو سانتابروجیو مالک کنونی ای کمپانی ، بعد از مرگ پدر خود  Renzo مسیولیت را به عهده  گرفت .

 تاریخچه کمپانی Stefano

خواندن 13515 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 16 مهر 1398 09:58

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید