این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند
ساعت کار ۱۱ صبح تا ۸ شب | تعطیلات فقط با هماهنگی ۰۹۳۵۲۲۰۰۰۷۷

معرفی پیپ های Damiano Rovera

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

در سال 1911 خانواده Rovera در منطقه Varese در ایتالیا با تولید پیپ های برایری به عنوان یکی از قدیمی ترین فعالان اقتصادی شروع به کار کردند .

در ادامه یکی از چهار برادر موسس این شرکت بنام Federico Rovera با توجه به کارایی و استعداد نهفته در پسر خود که همان موسس برند Ardor یعنی Angelo Rovera بود، مسئولیت اداره شرکت را به وی سپرد و به این شکل بود که بعدها Damiano Rovera پسر آنجلو بنابر سنت و کفایت و لیاقت خویش بعد از پدر عهده دار امور شد و تا به امروز امانتدار این هنر خانوادگی در طول چهار نسل ، بوده است .

وی در دهه های 60 و 70 میلادی یکی از مشهورترین سازندگان پیپ ایتالیایی در جهان بود و به خاطر احترامی که به پدر و خانواوه خویش داشت پیپ های ساخت خویش را تحت برند Ardor و بنام خویش به بازار عرضه کرده است.

وی در تواید پیپ های خود سعی کرده هنر استفاده از تزئینات نقره ای و استفاده از چوبهای مختلف در ساخت پیپ را دوباره احیاء کند و به دور از روشهای کلاسیک و سنتی در پی ابداع طرح ها و فرم های جدید در ساخت پیپ بوده است.

پیپ های D. Rovera مانند سایر تولیدات برند Ardor بر اساس همان فلسفه و سنت، همگی ساخته شده از با کیفیت ترین متریال های موجود و با استفاده از ماشین ها و ابزارهای دست ساز انحصاری موجود در کارگاه Ardoe و با استم های تماما دست ساز، تواید شده اند.
پاسارگاد تاباک ارائه دهنده خدمات حرفه ای در زمینه ساخت پیپ، فروش پیپ و ادوات

خواندن 9867 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 16 بهمن 1398 09:48

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید