این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

گارانتی محصولات کافه آرتین

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

از شما دوست و مصرف کننده گرامی خواهشمندیم تا قبل از اعلام هر گونه سفارش نسبت به مطالعه بخش گارانتی محصولات فروشگاه آقای آرتین اقدام نموده و پس از آن نسبت به اعلام سفارش و یا مراجعه حضوری به فروشگاه آقای آرتین اقدام نمائید.
هدف فروشگاه آقای آرتین از افتتاح این بخش پاسخگویی و شفاف سازی نوع و چگونگی گارانتی محصولاتی است که به فروش میرساند. شرایط گارانتی کلیه محصولات دقیقا همان چیزی است که تولید کنندگان طرف قرارداد آن را قبول دارند و ما نیز ملزم به رعایت، دفاع از حقوق مصرف کننده و تامین نظر تولیدکننده هستیم.


شرایط گارانتی پیپ ها:

کلیه پیپ های فروخته شده به مشتریان دارای فاکتور سربرگ دار بوده و شرایط فروش نیز در ذیل همان فاکتور دکر شده است. در صورت گم شدن فاکتور صادر شده از سوی مشتری، آرشیو کلیه فروش های انجام شده در دفاتر فروشگاه کافه آرتین موجود بوده و قابل استناد است.

۱- کلیه پیپ های فروخته شده به مشتریان تا یک سال از تاریخ فاکتور و در صورت عدم استفاده قابل عودت به فروشگاه آقای آرتین است. پس در صورتی که محصولی خریدید و آن را استفاده نکردید و یا به دوستی کادو دادید و پیپ خریداری شده هنوز استفاده نشده است میتوانید آنرا به فروشگاه عودت داده و وجه آن را عینا دریافت داشته یا با کالایی دیگر تعویض نمائید. همراه داشتن فاکتور فروش ما را در اجرای خواسته شما یاری خواهد نمود.

۲- کلیه پیپ های فروخته شده دارای یک سال گارانتی قسمت آتشگاه میباشد. این گارانتی صرفا شامل آتشگاه یعنی قسمتی از پیپ که در آن توتون ریخته می شود و میتواند در مشت شما قرار گیرد میباشد. پس در صورتی که مشکلی برای این قسمت پیش آید پیپ شما مجانا تعمیر خواهد شد. قابل ذکر است که قسمت فوقانی آتشگاه یعنی جایی که هنگام دوشن کردن پیپ در معرض آتش مستقیم میباشد فاقد گارانتی است. در صورت سیاه شدن ایت قسمت کافی است که کمی خمیر پولیش فلزات به این قسمت مالیده و با نوک انگشت به مدت ۳۰ ثانیه مالش داده تا آثر آتش پاک گردد و سپس نسبت به پاک کردن آن با دستمال کاغدی اقدام نمائید. تمیز کردن این قسمت با دستمال کاغذی زبر توصیه میگردد.

در صورتی که پر کردن پیپ شما به درستی صورت نگیرد امکان سوختن پیپ از داخل وجود دارد و قسمت بیرونی پیپ به رنگ قهوه ای تیره و متمایل به سیاه خواهد شد. در این صورت پیپ شما شامل گارانتی نخواهد بود. سوالی که برای اکثر مصرف کنندگان پیپ وجو دارد، پر کردن درست پیپ به چه صورت است؟ مطالب پایین راهگشای شما خواهد بود.
در صورت نیاز به مشاوره میتوانید به فروشگاه آقای آرتین مراجعه و از همکاران ما کمک بخواهید. در صورتی که قسمت بیرونی پیپ شما به رنگ سیاه در آمده است، میتوانید برای تعمیر آن را به فروشگاه آقای آرتین بسپارید.
۳- کلیه پیپ ها پس از ترخیص از مبادی ورودی کالا مورد برسی قرار گرفته و در صورتی که پیپی معیوب باشد در قسمت فروشگاه گنجانده نشده و به تولید کننده عودت میگردد. لذا هنگام خریداری پیپ آنرا کاملا برسی کنید و در صورتی که عیبی در آن مشاهده میکنید از فروشنده بخواهید که پیپ دیگری به شما بدهد. لذا در صورتی که پیپی خریداری شد و بعد و یا قبل از استفاده بخواهید به دلیل عیب ظاهری که در آن اتفاق افتاده عودت گردد، قابل پس گیری نخواهد بود. حتی اگر هنگام خرید عیبی مشاهد گردید و فروشنده آنرا باطنی اعلام کرد از وی بخواهید که در فاکتور فروش در بخش توضیحات آن را شرح دهد.

۴- اکثر پیپ ها دارای قطعات وابسته میباشد. در صورتی که پیپ امکان استفاده از فیلتر ۹ میلیمتر را داشته باشد دارای قطعات: ۱۰ عدد فیلتر ۹ میلیمتر، ۱۰ عدد تمیز کننده و ۱ عدد بیلچه خواهد بود. اگر که پیپ طراحی شده باشد، معمولا پیپ های برند و طراحی فاقد قطعات عرضه میگردند. کافه آرتین تنها تولید کننده فیلتر بالسا در ایران است. فیلتر بالسا با جذب ۷۱% نیکوتین و ۹۰% فطات توتون، یکی از بهترین انواع فیلتر است.

۵- کلیه پیپ های مرشام تا یک سال از تاریخ فاکتور در صورت عدم استفاده قابل عودت به فروشگاه آقای آرتین است. پس در صورتی که قصد عودت پیپ خریداری شده را دارید و هنوز از پیپ خود استفاده نکرده اید ایت امر امکان پذیر است. شایان ذکر است که در صورت استفاده از پیپ مرشام، شامل هیچ گونه گارانتی نخواهد بود. برای توضیحات بیشتر به قسمت فروشگاه پیپ مرشام مراجعه کنید.

شرایط گارانتی فندک زیپو:

۱- کلیه فندک های زیپو تازمانی که استفاده نشده باشد (بنزین در آن نریخته شده باشد) قابل عودت به فروشگاه آقای آرتین است. لذا در صورتی که فندک زیپو از فروشگاه آقای آرتین خریداری کردید و از آن استفاده نکرده اید و یا فندک زیپویی کادو گرفته اید که از فروشگاه آقای آرتین خریداری شده و در صورت عدم استفاده قصد تعویض و یا عودت آن را دارید به فروشگاه آقای آرتین مراجعه کنید.

۲- مغزی کلیه فندک های زیپو دارای یک سال گارانتی میباشد ولی این گارانتی شامل بدنه فندک زیپو نخواهد شد. در صورت بروز مشکل برای مغزی به فروشگاه آقای آرتین مراجعه نموده و مغزی خود را تحویل داده تا طرف چند روز نسبت به تعمیر آن اقدام گردد. روش های تعویض فتیله فندک زیپو در قسمت “درباره زیپو” گنجانده شده و برای تعویض فتیله میتوانید خودتان اقدام نموده و یا به ما تحویل نمائید.

۳- کلیه فندک های زیپو فروخته شده پس از ورود به فروشگاه آقای آرتین مورد بازبینی قرار گرفته و کالای معیوب به خریدار فروخته نمی شود. لذا در صورتی که اشکالی در هنگام خرید در فندک مشاهده می کنید، از فروشنده بخواهید آنرا برای شما تعویض کند. لذا گارانتی عودت، شامل کالای معیوب نبوده و فروشگاه آقای آرتین از پس گرفتن کالای معیوب معذور است.

استهلاک پیپ در اثر استفاده:

- توصیه: نحوه پر کردن پیپ شما رابطه مستقیمی با استهلاک پیپ شما دارد. اگر که توتون را در پیپ بسیار فشرده پر کنید احتمال سوختن و با حتی سوراخ شدن پیپ وجود دارد. در صورتی که پیپ خود را به صورت اشتباه پر کنید و پیپ شما سوراخ شده و یا سیاه شود، شامل گارانتی نخواهد بود.

پیپ کشیدن امری Slow Burning یا آرام سوزی است. به طور متوسط یک پیپ میتوانید بین ۲ تا ۲٫۵ گرم توتون را در خود جای می دهد و یک پیپ با توتون ۲ تا ۲٫۵ گرم به طور معمول بین ۲۰ الی ۳۰ دقیقه می سوزد. پس توجه کنید سوختن سریع توتون درون پیپ و پک های عمیق و طولانی موجب خرابی جدی پیپ شما خواهد شد.

از قرار دادن توری های نگهداری پیپ در قسمت تحتانی آتشگاه جدا خودداری کنید. پیپ های استاندارد نیازی به استفاده از این توری ها نداشته و خود مانع ورود توتون به درون آنتشگاه میشوند و در صورتی که وارد قسمت چوبی دهنی گردند پشت فیلتر میمانند.


یک پیپ استاندارد در روز میتواند بین ۳ الی ۴ اسموک داشته باشد. اگر که استفاده شما بیش از این تعداد است حتما از گرانول مرشام استفاده کنید. گرانول مرشام تکه های کوچک سنگ مرام هستند که زیر پیپ ریخته شده و توتون را روی آن پر کرده و استفاده می کنند. گرانول مرشام با جذب آب و قطران توتون در خود به رنگ قهوه ای طلایی در آمده و پیپ شما کمتر گرم می شود. در نتیجه امکان تعدد استفاده از پیپ را بیشتر می کند. حداکثر ۴ با ۵ تکه کوچک گرانول مرشام برای بار استفاده کفایت خواهد کرد.
گرانول مرشام را میتوانید از فروشگاه آقای آرتین تهیه کنید.

در صورتی که در روز بیش از ۴ بار از پیپ استفاده می کنید و امکان تهیه پیپ دیگری دارید، این امر به شما توصیه میگردد.

 

لینک های مفید:

فندک زیپو

پیپ

توتون

قهوه جوش

انجمن پیپ

خواندن 6605 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 05 دی 1395 13:07