این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند
ساعت کار ۱۱ صبح تا ۸ شب | تعطیلات فقط با هماهنگی ۰۹۳۵۲۲۰۰۰۷۷

ارتباط بین انتخاب توتون با شهربازی !!!

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

در این چند وقت اخیر خیلی از دوستان در مورد انتخاب توتون و اینکه توتون خوب چیه و کدام است سوالات متعددی پرسیده اند و

خب هربار با توجه به سوال پرسیده شده پاسخی داده شده اما به دلیل اینکه این سوال خیلی تکراری شده و گویا خیلی از دوستان راضی نشده اند تصمیم گرفتنم این بار بصورت کلی و با ذکر مثالی جوابی به این سوال تکراری اما مهم بدهم .

شهربازی !!!

تا حالا شده به شهربازی بروید و برای اینکه از کدام اسباب بازی و سرگرمی استفاده کنید از دیگران مشاوره خواسته باشید و براساس نظر دیگران و تجربه آنها از وسیله ای استفاده کرده باشید و متاسفانه نه تنها لذتی نبردید ، حتی گاهی به دلیل انتخاب نادرست ، از وسیله مورد نظر زده باشید و یا حتی بدتر ، کلا قید شهربازی رفتن را بزنید ...!!

اگر به دقت نگاه کنیم متوجه میشویم که اشتباه از طرف مشاوره دهنده نبوده بلکه اشتباه از خود شماست که براساس سلیقه و نظر و احساس دیگران برای خودتان انتخابی انجام داده اید ، فرضا بر اساس سیلقه دوستتان ، از چرخ فلک استفاده کرده اید و وقتی به بالای چرخ فلک رسیده اید پشیمان شده اید در صورتی که دوست شما نهایت لذت را برده است .

منظور اینکه در دنیای توتون هم همین مسیله صدق میکند . دنیای توتون همانند همان شهربازی است و هر کدام از توتون ها یکی از وسایل این شهربازی .

پیشنهاد میکنم به جای اینکه برای استفاده از وسایل این شهر بازی به تجربیات دیگران استناد کنید ، با توجه به اینکه تنوع توتون در بازار فعلی ایران آنچنان زیاد نیست ، براحتی میتوانید طی چند ماه تقریبا از تمامی توتون های موجود یکبار استفاده کنید و در آخر نتیجه بگیرید که توتون مورد علاقه شما کدام است و از کدام توتون لذت بیشتری برده اید با این کار با یک تیر دو نشان زده اید : هم به توتون مورد علاقه خود رسیده اید و هم در طی این مرحله کوله باری از تجربه استفاده از توتون های مختلف را اندوخته اید.

 

خواندن 14947 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 16 بهمن 1398 10:42

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید