این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

توتون ساموئل گاویت ۱۷۹۲

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

شرکت ساموئل گاویت در سال ۱۷۹۲ تاسیس شده است و بیش از ۲۰۰ سال است که در زمینه تولید توتون پیپ و توتون اسنیف در حال فعالیت است.

شاید یکی از نامدارترین و قدیمیترین برند های تولید توتون در جهان باشد.

استفاده از موارد اولیه مرغوب، اسانس هایی با پایه طبیعی و فارق از افزودنی های شیمیایی آن را به یکی از برترین برندهای تولید کننده در این صنعت تبدیل کرده است. شاید واژه ” هنوز آنقدر پولدار نشده ام که کالای ارزان بخرم ” را واقعا در طرز تفکر این شرکت انگلیسی بشود یافت!

شاید جالب باشد بدانید که شرکتی با این قدمت و سابقه هنوز در تولیدات خود از روش های سنتی و گاها دستی استفاده می کند! سوال این است چرا؟

شاید بتوان اولین برندهای تولید پیپ را هنوز در انگلستان جست، در زمانی که پیپ و پیپ کشیدن در ابتدای راه خود بود. پیپ کشیدن همیشه طبقه خاصی از جامعه را شامل شده و هنوز هم بسیاری افراد پیپ کش را کمی خاص تر می بینند. دیدگاه مجموعه ساموئل گاویت هنوز نشده است و برخی از ماشین آلات آنها متعلق به همان ۲۰۰ سال پیش است.
شرکت ساموئل گاویت هنوز هم مشاور بلیندینگ بسیاری از شرکت های اروپایی و امریکایی است و کمتر نمایشگاه معتبری را می توان جست که استند این کمپانی خالی باشد.
در ذیل به توضیح برخی از محصولات این شرکت خواهیم پرداخت.

توتون فول ویرجینیا فلیک (FullVirginiaFlake1):
این توتون فلیک ۱۰۰% ویرجینیاست. ویرجینیا توتون شیرینی به حساب می آید و رنگ آن زرد روشن است. در دو مرحله بلیندینگ و هولدینگ کمی رنگ آن تیره تر شده و برای دوستداران توتون شیرین انتخاب مناسبی است. طعم آن شیرین و سنگینی آن متوسط است.توتون بلک چری(BlackCherry):
این توتون ۱۰۰% کاندیش است و در حقیقت کات درشتی دارد. کات های پرس نشده معمولا طول مدت کمتری می سوزند ولی عطر آنها بسیار نرمتر و دلنشین تر از گونه های دیگر به شمار می آید. در حقیقت اسانس آن آلبالوی سیاه رسیده و شیرین است. این توتون معطر روم نت بالایی دارد. طعم آن کاملا شیرین و توتون سبکی به حساب می آید.توتون کامان ولت(CommonwealthMixture1):
میکس متناسبی از ویرجینیا و لاتاکیا (قبرس) است. این توتون افزودنی زیادی ندارد  و به راحتی در هوای سرد می توان از آن لذت برد. رشته های توتون پرس شده هستند و در نتیجه اسموک طولانی و مطلوبی خواهد داشت.

توتون اسکیف میکسچر(SkiffMixture1):
میکس  گونه ای توتون ویرجینیا (روشن)، ارینتال و لاتکیا (ترکیه) است. افزودنی خاصی ندارد و با وجود لاتاکیا ترکیه و ارینتال توانسته پس زمینه خوبی ارائه دهد. توتون ویرجینیا هم به آن شیرینی مطبوعی داده است. کمی زود سوز است.توتون اسکادران لیدر(SquadronLeader1):
میکس توتون ویرجینیای تیروه و روشنبه همراه توتون لاتاکیا که رول کات شده و واقعا می توان این توتون را جزو توتون انگلیسی  (English Mixture) قرارداد. طعم بی نظیر، تقریبا فاقد اسانس خاصی است و روم نت پایینی دارد.


.


 

خواندن 13327 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 06 بهمن 1398 10:32

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید