این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

توتون فوگی گلد، بدون اسانس

این مورد را ارزیابی کنید
(12 رای‌ها)

 

نام محصول: توتون فوگی گلد
نام تجاری: محصول پیتر راسموس
کشور سازنده: آلمان
سنگینی: ۴ از ۵
روم نت: ۲ از ۵
ترکیبات: میکس چند نوع توتون ویرجینیا به همراه مقدار بسیار کمی توتون دارک کوندیش که مدت زمانی پرس شده اند و طعم و عطر نرم آن به خاطر ویژگی طبیعی توتون ویرجینیاست و اسانسی به آن اضافه نشده است.

بسته بندی: کیسه ۴۲٫۵ گرمی

توتون فوگی گلد / ۱۴۰۰۰ تومان

تجربه شخصی من از این توتون:

کات این توتون بلنده و نوع خاصی از لوز کات به حساب میاد. در نگاه اول هم واقعا از سنگینی خوش حکایت داره و به خاطر بلند کات شدنش کمی سختر از توتون های تجاری پر میشه و به خاطر کات بلندش هم خیلی دیرتر میسوزه. شاید بخشی از سنگینی این توتون به خاطر نوع کاتش باشه که اسموک رو قوی تر نشون میده.

البته از میکس کاوندیش اون هم نباید گذشت که حدود ۴۰% این توتون رو تشکیل میده. اگه در مورد کاوندیش اطلاعات کافی ندارید توصیه می کنم درباره توتون کاوندیش رو بخونید چون توتون کاوندیش یکی از رایج ترین میکس های توتون به حساب میاد.

فوگی گلد در یک پیپ استاندارد (حجم مناسب) میتونه تا ۳۵ دقیقه بسوزه و برای خوب سوختنش هم توصیه می کنم حتما با بیلچه کمی اونو بکوبید. این توتون به خاطر ویژگی بدون اسانس بودن، پیپ شما رو خیس نمی کنه و زیاد هم گرم نمیشه ولی بعد از اسموک حتما به پیپ چند ساعت استراحت بدین. ولی برای تمیز کردن چندان مشکل نخواهید داشت چون خاکسترش به راحتی از پیپ جدا میشه.

اگه اسموکری هستید که تا آخر از توتون داخل پیپ استفاده می کنید، میتونه تجربه مناسبی باشه و تجربه خاصی از توتون ویرجینیا. ویرجینیا به کار رفته در این توتون ضخامت بیشتری داره و رول کات و کاوندیش بودن بهش کمک میکنه تا آتش تقریبا پایداری داشته باشه.

توصیه: اگه اسموکری هستید که به سرعت پک می زنید و زمان اسموک شما کوتاهه این توتون گزینه مناسبی به حساب نمیاد چون به نظر من تازه از اواسط اسموک، توتون طعم خودش رو نشون میده و اگه آتش قدرت زیادی داشته باشه میتونه اسموک بد و تندی تجربه بشه.

 

خواندن 8074 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 06 بهمن 1398 09:21

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید