این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند
ساعت کار ۱۱ صبح تا ۸ شب | تعطیلات فقط با هماهنگی ۰۹۳۵۲۲۰۰۰۷۷

زرد شدن ريش و سبيل و توتون های بی كيفيت

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

 

 زرد شدن ريش و سبيل و توتون های بی كيفيت

 

در پاسخ این دوست عزیزمون عرض کنم :

معمولا دوستانی که پیپ می کشند و از توتون های کلاسیک استفاده میکنند با همچین مشکلی مواجه نیستند ! چرا که دود پیپ و توتون های کلاسیک باعث زردی ریش و سبیل دوست داشتنی شما نمیشود !

حالا اگر دچار این مشکل هستید باعث در جای دیگه ای دنبال دلیل این معضل باشید ! و آن هم چیزی نیست جز استفاده از سیگارت ، توتون های فول آروماتیک بی کیفیت و گاها تقبلی که متاسفانه توسط برخی کاسبان سودجو در بازار عرضه میشه و در راس تمام اینها توتون معروف " اسمشو نبر " !

این توتون ها و سیگارت ها بهمراه قلیان و .... به دلیل داشتن مواد افزودنی و غیر طبیعی و صنعتی بر اثر سوختن مواد شیمیایی تولید می کنند که در برخورد با ریش و سبیل شما و لم دادن بر روی تارهای ریش و سبیل ، باعث زردی آنها در طول زمان می شوند !

پس دوست عزیز پیشنهاد میکنم از توتون های کلاسیک و باکیفیت پیپ استفاده کنید و اگر هم زردی ریش و سبیل باعث آشفتگی روحی شما شده تنها راهش تراشیدن و صبر کردن برای رویش مجدد آنهاست اما این بار دیگه سیگارت و قلیان و توتون های بی کیفیت را مصرف نکنید .

 

خواندن 7158 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 14 مهر 1398 10:07

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید