این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

فوگی را بیشتر بشناسیم

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

مدت زمان کوتاهی است که توتون پیپ فوگی توزیع شده است و در این مدت طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این مقاله هر کد از این توتون ها را برسی خواهیم کرد.

توتون فوگی توسط آقای پیتر راسموس، اسموکر و طراح نامدار دانمارکی طراحی شده است و بنام فوگی عرضه می گردد. رنگ های بسته بندی این توتون الهام گرفته از ورژن اصلی این برند

است و بدون هیچ گونه تغییری (از نظر کیفی و کمی) در ایران عرضه می شود.

توتون فوگی آبی:

ترکیب توتون ویرجینیای قرمز و طلایی است به همراه تکه های فلیک شده از توتون سویت ویرجینیا و کمی توتون بلک کاوندیش. اسانس طبیعی توت وحشی به آن شیرینی دلپذیری داده است و طعم و رایحه بسیار نرمی دارد.

روم نت: 4 از 5

سنگینی: 3 از 5

 توتون فوگی نقره ای:

توتون بسیار مرغوب و تیره ای از بلک کاوندیش که طی پروسه طولانی تولید شده است به همراه توتون ویرجینیا که به صورت کات های پهن بریده شده اند میکس شده است. این توتون طعم کمی خنک و ملایم و عطر بسیار دلنشینی هم دارد. این توتون برای اسموک های طولانی مدت توصیه میگردد.

روم نت: 3 از 5

سنگینی: 3 از 5

توتون فوگی طلایی:

این توتون ترکیب ظریف، ماهرانه و بسیار زیبایی از پیتر راسموس است که چند نوع توتون ویرجینیا را با هم ترکیب کرده است. این توتون طی فرایند طولانی مدت پرس شده و سپس به صورت کیک بریده شده است. این توتون فاقد افزودنی است و بوی شیرین اصلی ویرجینا را دارد.

روم نت: 2 از 5
سنگینی: 4 از 5

توتون فوگی سیاه:

این محصول شیرین ترین توتون از گروه فوگی است، ترکیب خاصی از توتون سویت ویرجینیا و بلک کاوندیش است که مدت زمانی پرس و ایج شده است. اسانس کشمش سیاه، وانیل و کمی میوه این توتون را به معطرترین محصول این گروه تبدیل کرده است.

روم نت: 4 از 5

سنگینی: 2 از 5

توتون فوگی سبز:

میکس توتون سویت ویرجینیا، برلی روشن و دارک بلک کاوندیش است که با اسانس وانیل و عسل وحشی معطر شده است. بوی بسیار بی نظیر و نرم این توتون، آن را به یکی از پرفروش ترین ها تبدیل کرده ست.

روم نت: 4 از 5

سنگینی: 3 از 5

منابع بیشتری ببینید . . .

پرفروش ترین توتون انجمن پیپ ایران توتون فوگی است

سفارش فوری کالا

09352200077

 

 

خواندن 14781 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 06 بهمن 1398 09:44

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید