این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند
ساعت کار ۱۱ صبح تا ۸ شب | تعطیلات فقط با هماهنگی ۰۹۳۵۲۲۰۰۰۷۷

مختصری درباره توتون رتری مارلین فلیک

این مورد را ارزیابی کنید
(23 رای‌ها)

 توتونی از برند رتری که شاید خیلی از دوستان با پیپ های این برند آشنا باشند .

توسط کمپانی خولخازه تهیه و بلند شده است , همان کمپانی که در چند وقت اخیر با توتون ایلستد اون , آن در مجموعه پاسارگاد تاباک آشنا شده اید . این کمپانی اینبار تهیه و بلند توتونی از برند رتری را بعهده گرفته است .

ترکیبی از توتون ویرجینیا البته طیف وسیعی از انواع ویرجینیا بهمراه پریک و البته کمی بلک کاوندیش که با رایحه ای از آجیل  همراه شده است .

توتونی مناسب دوستداران ویرجینیا است چون تم اصلی آن بر پایه انواع مختلف ویرجینیا میباشد که بصورت ورقه های فلیک آماده شده است , پس بخاطر داشته باشید که قبل از بارگذاری , عمل آوری و هوادهی مناسب را انجام دهید جهت رسیدن به سطح رطوبت مناسب .

با باز کردن درب قوطی و با همان اسموک اول طعم قوی و خوشایند ویرجینیا را حس خواهید کرد , اگر احتمالا سوزشی بر روی زبان حس کردید بخاطر وجود پریک است پس نگران نباشید و از مصرف آن لذت ببرید .

شاید بتوان این توتون را با توتون رویال یاچ دانهیل البته با تغییراتی و یا گلدن اسلایس ارلیک , مشابهت داد , البته شاید ... ! بهر حال گزینه ای مناسب برای هواداران ویرجینیا میباشد البته نه به غلظت فول ویرجینیای ساموئل گاویث .

در هنگام مصرف این توتون مثل همیشه آرامش و دقت لازم را در اسموک ها داشته باشید , برای روشن کردن و روشن نگه داشتن آن , اگر به نکات گفته شده عمل کرده باشید , با چالش جدی مواجه نخواهید شد .

و بازهم مثل همیشه امیدوارم این توتون را تهیه کنید و از مصرف آن لذت ببرید .

گیرایی : متوسط

مزه : خوب و قابل قبول

روم نت : باید از دیگران پرسید

 

خواندن 10974 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 06 بهمن 1398 09:21

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید