این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

مروری بر توتون ساموئل گاویث : کامن ولث میکسچر

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

ترکیبات توتون : ویرجینیا و لاتاکیای قبرسی
نوع کات : ریبون
نوع بسته بندی : قوطی 50 گرمی
در مورد بسته بندی توتون مورد نظر جای بحث و حرفی نیست . همانند سایر محصولات ساموئل گاویث

، چه از نظر ظاهری و کیفیت بسته بندی و چه از نظر مرغوبیت و کیفیت توتون درون قوطی ، همه چیز در حد بسیار عالیست .

اولین چیزی که جلب توجه میکند ، رایحه بسیار قوی لاتاکیا میباشد که حتی بدون باز کردن درب قوطی هم حس میشود . رایحه دودی وچرم مانند لاتاکیای قبرسی که اگر مثل بنده از دوستداران و هواداران این نوع ترکیب باشید ، لذتی وصف ناپذیر در انتظار شماست .
پس از باز کردن درب قوطی و کنار زدن پوشش کاغذی معمول در محصولات ساموئل گاویث با منظره ای زیبا و ترکیب رنگی بسیار دلپذیر حاوی توتونهای ویرجینیای روشن و تیره و لاتاکیای قبرسی که نسبت به ویرجینیا تیره تر و کاملا مشخص است ، مواجه میشویم. در ارتباط با روش تهیه لاتاکیای قبرسی میتوانید به مطلب " مروری بر ویژگیهای انواع برگ توتون " مراجعه کنید .

شاید در نگاه اول این موضوع به ذهن برسد ، که برخلاف اسم این توتون که میکسچر است پس چرا فقط با ترکیب دوگانه ویرجینیا و لاتاکیا مواجه هستیم ؟!!! به گفته دوستداران این توتون این محصول یک میکسچر تک بعدیست و به عقیده شخصی بنده این توتون به اندازه کافی قوی و کامل است که نیازی به اضافه کردن عنصر دیگری نداشته باشد . ترکیبی از 50% ویرجینیای بخار دیده و 50% لاتاکیای قبرسی .

نا گفته نماند همانطور که از اسم این توتون مشخص است با یک محصول گیرا و قوی مواجه هستیم پس به دوستانی که به توتونهای ملایم و آروماتیک معمولی موجود در بازار عادت دارند ، توصیه میشود در انتخاب و استعمال این توتون کمی با احتیاط عمل کنند و برای دوستداران ترکیبات انگلیش/لاتاکیا نیز توصیه میشود بدون هیچ تردیدی به تهیه و استعمال و لذت بردن از این توتون اقدام کنند .
پس از لذت بردن از عطر و رایحه و رنگ این توتون بینظیر ، شروع به بارگذاری آن میکنیم که به شخصه گاهی از روش بسته هوایی معکوس و گاهی از روشهای 3 مرحله ای و یا 2 مرحله ای استفاده میکنم .
اگر توتون مصرفیتان رطوبت زیادی داشت برای جلوگیری از تشکیل شیره حین مصرف ، قبل از بارگذاری کمی توتون را هوادهی کنید .

آتش گرفتن و روشن شدن این توتون راحت و ساده است و از همان اسموک اول طعم و مزه بینظیر و دل چسب لاتاکیا را بدون هیچ گونه زحمتی حس خواهید کرد . ترکیبی از گیاهان کوهی و جنگلی که طعم و مزه دانه کاج در بین آنها کاملا مشخص و محسوس است . در تمام لحظات مصرف این توتون از ابتدا تا انتها ، این عطر و طعم و رایحه دودی و قوی لاتاکیا به همراه شما خواهد بود ، با سوختنی آرام که اگر با دقت و آرامش اسموکها را مدیریت کنید میتوانید بدون هیچ گونه شیره و گرما و ... از مصرف این توتون تا انتها لذت ببرید .
باز هم یادآوری میشود که با توتونی قوی و گیرا مواجه هستید و برای استفاده روزانه با احتیاط لازم مورد استفاده قرار گیرد .
از لحاظ شباهت میتوان آنرا با توتون اسکادران لیدر مشابهت داد و شاید بهتر از آن بتوان گفت همان توتون اسکیف میکسچر ساموئل گاویث است که برای حس کردن طعم و مزه و رایحه آن نیاز به هیچ گونه زحمت و ترفندی نیست و طعم و مزه و رایحه قوی آن خود به خود به طور کامل از ابتدا تا انتها حس میشود .
در مورد روم نت هم که مثل همیشه باید از اطرافیان پرسید ولی رایحه خود توتون دلچسب و بی نظیر است البته برای دوستداران این نوع ترکیب توتون .گیرایی این توتون هم از 3 بیشتر و به سمت 4 متمایل است .توتون مصرفی از محصولات فروشگاه پاسارگاد تاباک بوده و زمان مصرف آن بلافاصله بعد از خرید بدون هیچگونه اتلاف وقت .
با آرزوی اینکه از مصرف این توتون لذت ببرید .

 

 مروری بر توتون ساموئل گاویث : کامن ولث میکسچر

 

 

 

خواندن 13726 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 16 بهمن 1398 11:27

دیدگاه‌ها   

0 #1 C e 1399-01-06 14:19
ی توتون عالی و خوب...طعم چوب های خیس جنگلی و خاک مرطوب در کنار شیرینی ویرجینیا و طعم خامه ای و کاج یه ترکیب بی نظیر ساخته که با عطر چرمی و دودی کاملا به حد کمال رسیده...
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید