این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند
ساعت کار ۱۱ صبح تا ۸ شب | تعطیلات فقط با هماهنگی ۰۹۳۵۲۲۰۰۰۷۷

معرفی توتون ERINMORE MIXTURE

این مورد را ارزیابی کنید
(16 رای‌ها)

محتوی ویرجینیا ، برلی و بلک کوندیش .
ارینمور  یکی از معروف ترین توتون های پیپ در دنیاست. مشابه دانهیل نایت کپ قوطی این توتون برای پیپ کش های با تجربه بسیار آشناست. یکی از توتون های قدیمی و ماندگار که مدت هاست تولید میشود و به خاطر کیفیت بسیار بالا همیشه مورد توجه بوده است.

از نظر فنی به این توتون کمی چاشنی طعم دهنده اضافه شده ولی نمیشه این توتون رو آروماتیک دونست. ارینمور مثل توتون های آروماتیک شیرین و سبک نیست، طعم دلچسب و گیرایی و نیکوتین نسبتا بالایی داره. طعم دهنده ی میوه (مرکبات) ارینمور بسیار ناچیزه تا حدی که دقیقا نمیشه گفت این توتون چه طعم دهنده ای داره! معمایی هم در مورد شکل آناناس بزرگی که در لوگوی ارینور وجود داره که بعضی از پیپ کش ها فکر میکنند طعم دهنده ارینمور همین آناناس هست. بعضی هم فکر میکنند طعم دهنده این توتون توت هست. اطمینان ندارم که چاشنی این توتون آناناس هست یا چیز دیگه!!!
ممکنه این توتون مقدار بسیار کمی طعم رو در پیپ شما بجای بذاره (به این مورد در اصطلاح گوست (Ghost) هم میگن)، پس پیشنهاد میکنم برای ارینمور از پیپتون که مخصوص ترکیب های ویرجینیا هست استفاده نکنید.

خواندن 13846 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 30 مهر 1398 11:21

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید