این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند
ساعت کار ۱۱ صبح تا ۸ شب | تعطیلات فقط با هماهنگی ۰۹۳۵۲۲۰۰۰۷۷

توتون پیپ|Dan Tobacco

این مورد را ارزیابی کنید
(22 رای‌ها)

توتونی مناسب آروماتیک پسندان آنهم از نوع فول اتوماتیک از کمپانی بزرگ :Dan Tobacco با طعمی ملایم متشکل از بلک کوندیش کهنه شده و طعم دار ، ویرجینیای طلایی با طعم میوه های منطقه کارائیب و رگه‌هایی از عطر و طعم نارگیل .
این محصول در بازار مصرف تحت نام :New York Black And Gentle نیز شناخته می شود .
در هنگام باز کردن درب قوطی با حجم وسیعی از عطر و رایحه میوه ای روبرو خواهید شد ، مسلماً برای کسانی که به دنبال توتون آروماتیک با رایحه زیاد هستند می تواند گزینه مناسبی باشد
عطر و بوی میوه های مناطق گرمسیری همچون هلو و انبه و ... که البته نمی‌توان هر یک از این میوه ها را به تنهایی شناسایی کرد اما ترکیبی از رایحه تمامی میوه ها در کنار هم حس خواهد شد که همین امر باعث برانگیختن حس چشایی و بویایی شده و شما را ترغیب به کشیدن و مصرف این توتون می کند .
از لحاظ ظاهری به صورت رشته‌های ریبون اما با ظاهری زمخت و بزرگ برش داده شده است ، شاید اینطور به نظر بیاید که در ابتدا قصد تولید کننده ارائه این توتون به صورت فلیک شکسته بوده و یا اینکه ورقه های فلیک خرد شده هستند ، ترکیبی از ویرجینیا و بلک کوندیش با حجم وسیع شیرینی و شکر که در فضا حس می شود .
با گرفتن شعله بر روی آن با دنیایی از طعم های میوه‌های مواجه خواهید شد که البته بهترین قسمت آن با کمی دقت و وسواس ، طعم شیرین و ملیح ویرجینیای طلایی می باشد .
برای کسانی که به دنبال رایحه محیطی توتون مصرفی خود می باشند باید مژده دهیم که با مصرف این توتون حتماً اطرافیان شما خواهند پرسید که : چه توتونی مصرف می‌کنید که چنین رایحه دلپذیری دارد .
مثل همیشه اسم آرام و هوادهی قبل از بارگذاری در صورت نیاز فراموش نشود .

نام این محصول الهام گرفته از آهنگی متعلق به دهه 30 و 40 میلادی با همین نام ، است.اساتید تهیه و بلند توتون کمپانی دن توباکو سعی بر خلق محصولی با اسموکی سیاه و تاریک و رمز آلود از بوها و رایحه های فراوان داشتند.طعم و عطر ملایم بلک کاوندیش بهمراه اندکی شیرینی ویرجینیای طلایی که با ترکیبی بی نظیر از عطر میوه ها و توت های جنگلی، همراه شده است.
به آرامی میسوزد بهمراه اسموکی دلنشین مملو از عطرهای تازه و متنوع.
در وصف این توتون اینگونه گفته اند:به طرز خبیثانه ای ملایم و در عین حال خوشمزه همچون تحفه ای بهشتی! جلوه گر نت های موسیقی که در غالب دود در هوا به رقص در می آید.
محصولی از کمچانی مطره " دن توباکو ".محتوی بلک کاوندیش و ویرجینیا.با طعم : توت سیاه، کشمش و مویز، گیلاس، میوه ای و مرکباتی، شیرین و شکری.
بصورت کورس کات برش خورده است.

اسموک ملایم فراموش نشود.

توتونی مناسب آروماتیک پسندان آنهم از نوع فول اتوماتیک از کمپانی بزرگ :Dan Tobacco با طعمی ملایم متشکل از بلک کوندیش کهنه شده و طعم دار ، ویرجینیای طلایی با طعم میوه های منطقه کارائیب و مرکباتی .این محصول در بازار مصرف تحت نام :Ocean Liner Black And Bright نیز شناخته می شود .
در هنگام باز کردن درب قوطی با حجم وسیعی از عطر و رایحه میوه ای روبرو خواهید شد ، مسلماً برای کسانی که به دنبال توتون آروماتیک با رایحه زیاد هستند می تواند گزینه مناسبی باشد .
عطر و بوی میوه های مناطق گرمسیری و مرکباتی که البته نمی‌توان هر یک از این میوه ها را به تنهایی شناسایی کرد اما ترکیبی از رایحه تمامی میوه ها در کنار هم حس خواهد شد که همین امر باعث برانگیختن حس چشایی و بویایی شده و شما را ترغیب به کشیدن و مصرف این توتون می کند و تا مدت زیادی عطر و رایحه آن بعد از اسموک در پیپ و ذهن و دهان شما به یادگار خواهد ماند .
از لحاظ ظاهری به صورت ردی رابد اما با ظاهری زمخت و بزرگ برش داده شده است ، این نوع برش کار را جهت بارگذاری توتون در داخل آتشگاه پیپ‌برای مصرف کننده راحت میکند و مسلما جهن بارگذاری با مشکلی روبرو نخواهید شد .
ترکیبی از ویرجینیا طلایی و بلک کوندیش با حجم وسیع شیرینی و شکر و نت های مرکباتی که در فضا حس می شود .
با گرفتن شعله بر روی آن با دنیایی از طعم های میوه‌های مواجه خواهید شد که البته بهترین قسمت آن با کمی دقت و وسواس ، طعم شیرین و ملیح ویرجینیای طلایی بهمراه رگه هایی از نا های مرکباتی می باشد .
برای کسانی که به دنبال رایحه محیطی توتون مصرفی خود می باشند باید مژده دهیم که با مصرف این توتون حتماً اطرافیان شما خواهند پرسید که : چه توتونی مصرف می‌کنید که چنین رایحه دلپذیری دارد .
مثل همیشه اسم آرام و هوادهی قبل از بارگذاری در صورت نیاز فراموش نشود .

سخت نگیر و خونسرد باش!
آرامش و خونسردی یکی از خصایص و ویژگی هایی است که معمولا به پیپ کش ها نسبت می د هند و شاید این ترکیب توتون بتواند این خصیصه را در هنگام کشیدن پیپ ، پررنگ تر جلوه دهد.ترکیبی ملایم از ویرجینیای شیرین و بلک کاوندیش که با مقدار زیادی رایحه انواع توت ها ، گل ساعتی و اندکی بوی نارگیل ، همراه شده است.یک محصول آروماتیک با کیفیت با رایحه ای خوشایند و میوه ای.

محصول کمپانی " دن توباکو ".
محتوی ویرجینیا و بلک کاوندیش .
با رایحه انواع توت ها، گل ساعتی، نارگیل.
بصورت " ریبون " برش خورده است.
اسموک ملایم و آرام فراموش نشود.

محصولی بر اساس سبک و سلیقه و سنت آمریکایی مناسب آروماتیک دوستان .
ترکیبی از ویرجینیای طلایی ، منتخبی از بهترین برلی آمریکایی و بلک کاوندیش سبک آمریکایی کهنه شده که با ظرافت و استادی خاص طعمی شیرین و شکری به طعم شیرین ذاتی این ترکیب اضافه شده است .
ترکیبی دلچسب با اسموکی خنک و دلپذیر که رایحه و عطری شامه نواز بهمراه دارد.
پیشنهاد می شود در پیپ هایی با کاسه متوسط و ترجیحا بزرگ استغمال شود تا لذت بیشتری برده شود.

محصولی از کمپانی " دن توباکو " .
ترکیبی از ویرجینیا ، برلی و بلک کاوندیش.
با طعم و عطر شیرین و شکری .
بصورت ریبون برش خورده است .
اسموک آرام و ملایم فراموش نشود .

توتون پيپ Ocean Liner Süd-Brasilien-Linie (Sweet & Easy)

محصولی باب طبع دوستداران توتون های آروماتیک از کمپانی بنام :
Dan Tobacco
هنگامی که برگ های ویرجینیای رسیده در زیر فشار بالا تخمیر شوند حاصل کار توتونی با طعم عسل وحشی به همراه کمی تندی فلفل سیاه خواهد شد ، با روش تمام ویژگیهای طعمی نهفته در برگ های ویرجینیا بیرون کشیده شده و قابل حس و درک خواهند شد ، همین امر باعث منحصر به فرد شدن ویرجینیای مصرفی در این محصول شده است .
علاوه بر استفاده از این نوع ویرجینیا ، برای ایجاد طعمی خاص و شیرین به این ترکیب ، ویرجینیای تازه با برش :
Wide Cut
به همراه بلک‌ کوندیش که باعث به وجود آمدن طعمی خامه‌ای و لطیف می شود ، اضافه شده است .و سرانجام نمی‌توان این محصول را در زمره تولیدات سری :
Ocean Liner
قرار داد اگر طعم و مزه میوه ای خاص این ویژگی این گروه از محصولات است به همراه وانیل به آن اضافه نگردد .به خاطر ذات این محصول ، قبل از بارگذاری حتماً هوادهی لازم را انجام دهید چرا که ممکن است رطوبت آن بالا باشد .با رعایت میزان رطوبت مناسب به راحتی شعله‌ور می شود ، به دلیل خاصیت ترکیبات ویرجینیا که حرارت سوختن آنها بالاست ، توصیه می‌شود اسموکی ملایم و آرامی داشته باشید در غیر اینصورت با ایجاد حرارت بالا باعث تلخ شدن اسموک و سوزش زبان خواهد شد ، پس برای لذت بردن و درک بهترین توتون و طعم و مزه دلچسب آن ، آرامش و وقت کافی جهت اسموک داشته باشید .

توتون پيپ Dan Tobacco - Sweet Vanilla Honeydew

توتونی آروماتیک از محصولات کمپانی بزرگ Dan Tobacco که دستاورد استاد مسلم ترکیب توتون جهان یعنی Michael Apitz می باشد .
توتونی بر پایه ویرجینیا که از ترکیب انواع مختلف ویرجینیا که با روش های گوناگون عمل آوری شده اند همانند ویرجینیای طلایی و یا قهوه ای تهیه شده است .
بسیار معطر تا جایی که شما می توانید عطر و رایحه محصول را قبل از باز کردن بسته بندی نیز ، اگر حس بویایی قوی داشته باشید ، حس کنید.
مناسب برای کسانی که دوست دارند توتون مصرفی آنها دارای رایحه محیطی زیاد و ملایم باشد تا هم خود بتوانند از اسموک توتون لذت ببرند و هم اطرافیان .
این توتون دارای عطر و رایحه و اندکی طعم وانیل می باشد که همین امر آن را مناسب برای کسانی که توتون های شیرین و ملایم دوست دارند ، می کند .
بعد از گذشت چند دقیقه از شروع اسموک آرام آرام طعم و مزه توتون آشکار می شود که ترکیبی از مزه شیرین و ملایم خاص ویرجینیا به همراه نوت های وانیلی و همچنین رگه‌هایی از طعم رایحه عسل می باشد که شاید این طعم و مزه عسلی در طول مدت اسموک به شکل نت های میوه ای همانند هلو ، هر از چند گاهی خودنمایی کند و تجربه لذت بخشی از اسموک این توتون را برای شما به ارمغان بیاورد .
هوادهی قبل از بارگذاری در صورت نیاز و اسموک ملایم و آرام به دلیل بر پایه ویرجینیا بودن این توتون و ذات سوختن با حرارت آن ، برای داشتن اسموک خنک و ملایم را ، فراموش نکنید .

خواندن 13587 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 11 ارديبهشت 1400 12:57

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید