این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

درباره توتون Mac Baren Pure Virginia

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

Mac Baren Pure Virginia ( H&H Series)

محصولی از سری تولیدات فوق ممتاز سری اچ اند اچ مک بارن برای دوست داران توتون ویرجینیا آنهم از نوع خالص با عطر و طعم ناب ویرجینیا .
همانطور که از سازنده و علامت اچ اند اچ حک شده بر روی بسته بندی می توان انتظار داشت با توتونی بسیار با کیفیت که در تولید آن تمام ریزه کاری های استادانه موجود ، به کار برده شده است ، مواجه هستیم .
ترکیبی از توتون های ویرجینیای آفریقایی از انواع و مناطق گوناگون از جمله آفریقای شمالی و از گونه های مختلف که همگی به سبک و روش خاص مک بارن کهنه و تخمیر و ترکیب شده اند .
این توتون ها با روش های عمل آوری مختلف همانند :
Air Curing
Flue Curing
برای استفاده در محصول نهایی ، آماده شده اند .
شاید بتوان جزئیات این ترکیب طلایی را بصورت زیر تشریح کرد :
در وهله اول ویرجینیای قرمز با طعمی شیرین از میوه های خشک شده و کمی خاکی و چوبی خودنمایی میکند و می توان گفت که نقش اصلی را ایفا میکند .
سپس نوبت به هنرنمایی ویرجینیای روشن که با روش جریان هوایی عمل آوری شده است با طعم مرکباتی و رگه هایی از علف و کاه ، می رسد .
بعد از آن ویرجینیای قهوه ای با طعمی شیرین و خاکی و میوه ای حضور خود را اعلام‌ می کند .
شاید بتوان گفت که بدون در نظر گرفتن شیرینی خاص ویرجینیا ، طعم غالب در این ترکیب ، طعم خاکی و علفی می باشد .
شاید به نظر ساده بیاید اما برای رسیدن به این ترکیب ، سال ها تجربه و تخصص و زمان صرف شده است تا بهترین مواد اولیه توسط بهترین اساتید به بهترین شکل ممکن تبدیل به یکی از بهترین ها در خانواده توتون های ویرجینیا ، شود .
برش این محصول بصورت فلیک و ورقه ای است پس توصیه می شود قبل از بارگذاری هوادهی لازم در صورت نیاز برای داشتن رطوبت مناسب و همچنین کام گرفتن آرام به جهت مدیریت گرمای آتشگاه برای داشتن اسموکی با کیفیت و لذت بخش ، فراموش نشود .

خواندن 1138 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 19 آذر 1398 13:30

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید